Tarım Tesisleri Proje Taahhüt Hizmetlerimiz

Anahtar Teslimi Proje & Mühendislik & Taahhüt

Anahtar Teslimi Proje Taahhüt ve Mühendislik Hizmetleri

Egelis Mühendislik A.Ş. ; konusunda uzman mühendis ve teknik ekibimizle Endüstriyel İşletmeler, Gıda Üreticileri , Tarıma Yönelik Projeler, Ticari İşletmeler , Medikal ve Sağlık Kuruluşları vb gibi alanlarda " PROJE , MÜHENDİSLİK , TAAHHÜT " hizmetleri sunmaktadır. 

Anahtar Teslimi Mantar Üretim Tesisleri
Kültür ve İstiridye  Mantarı üretim tesislerinde anahtar teslim projelerin temelinde yatan ileri teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş; mühendislik, dizayn ve uygulama esaslarının en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minimum düzeyde tutularak  proje çalışması başta resmi kurum ve kuruluşlarda dahil olma üzere  tüm üretim parkurlarının teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde geleceğe yönelik yatırımlarda tercih edilerek, istiridye mantarı üretim tesisleri kurmaktayız.
Anahtar Teslimi Hayvan Besi Çiftlikleri

Yatırım aşamasında en önemli süreçlerden birinin projelendirme olduğuna inanıyoruz. Projelendirmenin, sadece yapıların araziye yerleşimi değil, işletmenin çalışma prensiplerine uygun hayvan yönetimi, gübre ve yemleme çözümleri ile bir arada değerlendirerek hedeflenen verimin yakalanmasına katkıda bulunuyoruz.

Yatırım öncesi hazırlanan projelerin ve çalışmaların animasyon ve sunumları ile yatırımcının planlanan işletme konusunda daha net fikirlere sahip olmasını sağlıyoruz.

Detaylar İçin Tıklayınız 

Yaş Sebze Meyve Üretim Tesisleri

Ürün odaklı çözümler ile Anahtar Teslim Projeler

Değişik meyve ve sebze gruplarının soğutulması, nemlendirme sistemleri, depolama öncesi ön ve hızlı soğutma odaları, soğuk hava deposu panelleri ve diğer ekipmanlar. Kapasiteye göre özel projeler, yatırım maliyet analizi, işletme maliyet analizi ve diğer birçok konuda proje yöneticilerimiz sizlerin yanında.

Detaylar İçin Tıklayınız