Vizyonumuz 

Mekanik Sistemler Proje Taahhüt ve Uygulama  Uzmanı olan EGELİS  sürdürülebilir konforu ve verimliliği hedeflemektedir: konfor, maksimum enerji verimliliği, optimize yatırım hedefleri, en yüksek çevresel standartları ve enerjiyi daha Güvenli, daha Verimli ve daha Üretken şekilde kullanmaları için yenilikçi ve entegre çözümleri temin ederek iş ortaklarımızın beklentilerini karşılamada en iyi çözümleri sağlamaktadır.

Markamız ... 

Egelis Mühendislik Proje Taahhüt A.Ş. , çözüm ortaklarımız ile yapmış olduğumuz iş birliği sayesinde marka bilinirliği yüksek binlerce referansa sahip çözüm odaklı projeler üretmekteyiz.... 

İşimiz... 

Egelis A.Ş. ; OEM üretimini yapmış olduğumuz ürünler, çözüm ortaklarımızla işbirliğimizle proje odaklı ürünler , mühendislik hizmetlerimizle tasarladığımız projelerle " Her anlamda , doğru - güvenilir verilerle - kapasite ve ihtiyaca en uygun " ürünleri sunmaktır. 

Bu doğrultudan hareketle ;

  • Endüstriyel Soğutma Sistemleri Cihaz ve Ekipmanları 
  • VRF Merkezi Klima Sistemleri Proje ve Uygulama Çözümleri 
  • Ticari Klima Sistemleri 
  • Bireysel Klima Sistemleri 
  • Soğuk Hava Depoları Cihaz ve Ekipmanları 
  • Havalandırma Cihaz ve Ekipmanları
  • Anahtar Teslim Proje ve Taahhüt 

Konularında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ekibimiz ... 

Konusunda uzman Mühendis , Teknik Kadro , İdari Personelimizin yanı sıra

" YURT ÇAPINDA 81 İLDE " Çözüm Ortaklarımızla 

" 30 yıllık tecrübe İLK GÜNKÜ HEYECAN " ile sizlere hizmet vermekteyiz...  

Çözüm Odaklı Yaklaşım .... 

"Amacımız sadece ürün satmak değil " çözümler üretmek ; ÇÖZÜM kavramı anlam itibarı ile var olan problemi çözmek gibi de algılansa da bizim yaklaşımımız " Problem Olacak İşleri " en başında doğru analiz ederek , tüm detayları ile inceleyerek sürdürülebilir , opsiyonel ilavelerle gelişime açık , ihtiyaca ve proje esasına en uygun ürün ve projeler sunmaktır.

Gelişen Teknoloji her anlamda hayatımıza girmesiyle hayat standartları da bir o kadar gelişmekte ve ihtiyaçlar her geçen gün değişiklikler getirmektedir.

Devamlılık esasına uygun ......